Web Analytics Made Easy - Statcounter

Restauracja

Restauracja w Hotel City Koszalin to miejsce, w którym pasja kulinarna łączy się z wyrafinowanym smakiem. Specjalne dania będące połączeniem lokalnych wyrobów oraz klasyków kuchni międzynarodowej. Nasze dania są starannie wybranymi elementami najwyższej jakości. Nasze menu zaprojektowano tak, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagającego smakosza.

Niezwykła atmosfera, elegancja wystroju i przytulne oświetlenie czekają tylko na Was. Nasza restauracja to doskonałe miejsce na romantyczną kolację, nieformalny lunch biznesowy lub specjalne wydarzenie. Wypijcie butelkę wspaniałego wina z naszej dobrze przygotowanej oferty, polecanej dla jakże idealnych dań.

Jesteśmy dumni, że każde danie w naszym Hotel City Koszalin jest przygotowywane na bieżąco z najwyższą starannością z użyciem świeżych, lokalnych produktów. Jeszcze nigdy nie jedliście niczego tak wyjątkowego! Szef kuchni Hotel City Koszalin opracowuje menu, aby zaspokoić podniebienie naszych gości i do czego indywidualne wina doskonale pasują. Tomek wprowadził do swojej kuchni sztukę, do której dodaje pasję i doświadczenie na każdy krok.