Web Analytics Made Easy - Statcounter

Pokoje

W Hotel City Koszalin dbamy o komfort gości i dlatego zadbaliśmy o wyjątkowe wnętrza wszystkich pokoi. W związku z różnymi preferencjami naszych gości, posiłacamy w wielu rodzajach pokoi, ale każdy z nich ma zastosowane najwyższe standardy jakościowe oraz elegancki i stonowany wystrój.

Nasz standardowy pokój jednoosobowy to przestronne wnętrze o nowoczesnym designie dedykowane przede wszystkim turystom i biznesmenom. Wyposażony w komfortowe łóżka, przestronne łazienki, telewizje satelitarną i darmowy dostęp do sieci.

Kolejny typ to pokój typu Deluxe oferujący więcej miejsca z takimi samymi eleganckimi udogodnieniami jakie znajdziemy w standardowym, dodatkowo również ekskluzywnym pościel oraz minibar.

Nasze apartamenty to z kolei duże przestrzenie łączące luksus z funkcjonalnością przeznaczone głównie dla rodzin czy dłuższych pobytów. Posiadają one osobne strefy spania i relaksu, wyposażone w stylowe meble i wysokiej jakości urządzenia oraz otrzymuje się do ekskluzywnych usług.

Dbałość o szczegóły sprawiła, że w naszym hotelu znajdują się dodatkowe usługi, jak obsługa pokojowa, pralnia i czyszczenie chemiczne. Bez względu na cel i okoliczności naszego pobytu, w Hotel City Koszalin gwarantujemy komfort. Dlatego już teraz zapraszamy zarezerwować i odpocząć w luksusie naszych pokoi między wizytami w mieście.